Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Depakine chrono 500mg x 1fl x 30cpr elib prel
- Număr anunț
- DA23120552
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE EVALUARE SI TRATAMENT A TOXICODEPENDENTELOR PENTRU TINERI SF. STELIAN (CUI 4364632)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33661300-4 · Antiepileptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311,40 RON
- Valoare atribuită
- 311,40 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 16:11
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
311,40 RON
din 311,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro