Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MODERNIZARE ILUMINAT PUBLIC STRADAL SAT FUNDENI,COMUNA FUNDENI,JUDETUL GALATI
- Număr anunț
- DA23105245
- Autoritate contractantă
- COMUNA FUNDENI (CUI 3126837)
- Furnizor / câștigător
- RBX ELECTRIC FLASH LED (CUI RO33708772)
- Cod CPV
- 34993000-4 · Iluminat stradal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 338.065,20 RON
- Valoare atribuită
- 338.065,20 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 14:45
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
338.065,20 RON
din 338.065,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro