Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie costum interventie vara

Număr anunț
DA23117472
Autoritate contractantă
COMUNA ZARAND (CUI 3520130)
Furnizor / câștigător
EMBIS-ARTA SRL (CUI RO25281025)
Cod CPV
35811200-4 · Uniforme de politie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750 RON
Valoare atribuită
750 RON
Data publicării
23.05.2019 13:55
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750 RON

din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.