Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET 4 BILETE AVION STRASSBOURG-BUCURESTI-STRASSBOURG 04NOV--7NOV 2018

Număr anunț
DA21522134
Autoritate contractantă
Teatrul Al. Davila Pitesti (CUI 4229440)
Furnizor / câștigător
QUICK TRAVEL SRL (CUI RO25883438)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.330,84 RON
Valoare atribuită
7.330,84 RON
Data publicării
19.10.2018 14:54
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.330,84 RON

din 7.330,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.