Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Accesorii Mobilier
- Număr anunț
- DA23125989
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- PALMOB SRL (CUI RO16331388)
- Cod CPV
- 39200000-4 · Accesorii de mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 438,70 RON
- Valoare atribuită
- 438,70 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 11:17
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
438,70 RON
din 438,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro