Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEO AMBIPONS MILION 5L

Număr anunț
DA23121309
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PREGATIRE,ODIHNA SI RECUPERARE - COMPLEX SOVATA (CUI RO14491692)
Furnizor / câștigător
LUCA TRADING JUNIOR SRL (CUI RO36241760)
Cod CPV
39811100-1 · Odorizante de interior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57,75 RON
Valoare atribuită
57,75 RON
Data publicării
24.05.2019 07:22
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57,75 RON

din 57,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.