Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat aer conditionat 24000 BTU marca LG
- Număr anunț
- DA23120762
- Autoritate contractantă
- TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET "GONG" SIBIU (CUI 4582963)
- Furnizor / câștigător
- EAST EUROPEAN BUSINESS CENTER (E.E.B.C.) SRL (CUI RO26016710)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.880,36 RON
- Valoare atribuită
- 20.916 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 16:35
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 16:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.916 RON
din 20.880,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro