Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BARA MAGNETICA AGITARE OCTAEDRICA 8X13 MM
- Număr anunț
- DA21524421
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
- Furnizor / câștigător
- SOLANTIS SRL (CUI RO30545999)
- Cod CPV
- 38436000-0 · Agitatoare si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71,40 RON
- Valoare atribuită
- 71,40 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 09:10
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
71,40 RON
din 71,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro