Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Robot de bucatarie KENWOOD FPM910 Multi-Pro Excel, vas 4 l, blender 1.6 l, 1300 W, argintiu
- Număr anunț
- DA23116361
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711210-4 · Roboti de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.898 RON
- Valoare atribuită
- 2.898 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 13:18
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 06:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.898 RON
din 2.898 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro