Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cazan incalzire 120 kW, inclusiv instalare si accesorii

Număr anunț
DA21532067
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
Furnizor / câștigător
VGD INSTAL SERVICE SRL (CUI Ro27030011)
Cod CPV
44615000-4 · Cuve sub presiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.761,36 RON
Valoare atribuită
31.761,36 RON
Data publicării
22.10.2018 13:36
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.761,36 RON

din 31.761,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.