Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Aparat aer conditionat pt. proiectul Dotare serviciu social, comuna Salcuta, judetul Dolj
- Număr anunț
- DA23111804
- Autoritate contractantă
- COMUNA SALCUTA (CUI 5001996)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.285 RON
- Valoare atribuită
- 5.285 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 10:38
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.285 RON
din 5.285 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro