Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese si materiale necesare repararii sistemului detectie incendiu

Număr anunț
DA21498690
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
Furnizor / câștigător
FILLS GENERAL SERVICE SRL (CUI RO4851158)
Cod CPV
44480000-8 · Diverse echipamente de protectie impotriva incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.678,58 RON
Valoare atribuită
3.678,58 RON
Data publicării
17.10.2018 15:06
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.678,58 RON

din 3.678,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.