Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem climatizare compus din : RECUPERATOR DE CALDURA LA CAMINUL CULTURAL IZVOARELE SUCEVEI
- Număr anunț
- DA21526927
- Autoritate contractantă
- COMUNA IZVOARELE SUCEVEI (CUI 4326744)
- Furnizor / câștigător
- CLASIC ANTREPRENOR S.R.L. (CUI 39955429)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.900 RON
- Valoare atribuită
- 78.900 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 10:46
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
78.900 RON
din 78.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro