Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchideri profesionale tip cortina scena , la Camin Cultural IZVOARELE SUCEVEI

Număr anunț
DA21526738
Autoritate contractantă
COMUNA IZVOARELE SUCEVEI (CUI 4326744)
Furnizor / câștigător
CLASIC ANTREPRENOR S.R.L. (CUI 39955429)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.100 RON
Valoare atribuită
17.100 RON
Data publicării
22.10.2018 10:40
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.100 RON

din 17.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.