Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere utilaje pentru constructii

Număr anunț
DA21525795
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI VADENI (CUI 4342650)
Furnizor / câștigător
DOFLOM SRL (CUI 18597107)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.500 RON
Valoare atribuită
58.500 RON
Data publicării
22.10.2018 10:09
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.500 RON

din 58.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.