Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii tencuiala exterioara decorativa

Număr anunț
DA23119561
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0406 Constanta (CUI 4300582)
Furnizor / câștigător
NEMO GLOBAL SYSTEM SRL (CUI RO32199280)
Cod CPV
45410000-4 · Lucrari de tencuire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.111 RON
Valoare atribuită
5.111 RON
Data publicării
23.05.2019 15:16
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.111 RON

din 5.111 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.