Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serviciu reparatie-intretinere new holland
- Număr anunț
- DA21527039
- Autoritate contractantă
- COMUNA MANECIU (CUI 2843221)
- Furnizor / câștigător
- IVECO TRUCK SERVICES SRL (CUI 31625301)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.571,71 RON
- Valoare atribuită
- 5.571,71 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 10:49
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 10:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.571,71 RON
din 5.571,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro