Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
serviciu de reparatie si intretinere autogreder si autogunoiera
- Număr anunț
- DA21526458
- Autoritate contractantă
- COMUNA MALINI (CUI 6526587)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL METAL SYSTEM S.R.L. (CUI 37462475)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.705 RON
- Valoare atribuită
- 3.705 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 10:31
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 10:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.705 RON
din 3.705 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro