Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE SANITARE
- Număr anunț
- DA23118781
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare a Persoanelor cu Handicap - Pastraveni (CUI 2614376)
- Furnizor / câștigător
- DORU TERM-INSTAL SRL (CUI RO20962514)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130,25 RON
- Valoare atribuită
- 130,25 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 14:46
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
130,25 RON
din 130,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro