Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii testare psihologica

Număr anunț
DA21521483
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CHIOJDENI (CUI 22850258)
Furnizor / câștigător
CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE - POPESCU IONICA (CUI 25224186)
Cod CPV
85121270-6 · Servicii de psihiatrie sau psihologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.120 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
19.10.2018 14:12
Termen limită
25.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.