Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asistenta pentru actualizarea si dezvoltarea SCIM-OSGG 600/2018
- Număr anunț
- DA23128355
- Autoritate contractantă
- GRADINITA DE COPII 228"PITICOT (CUI 4316520)
- Furnizor / câștigător
- VIVA CONTROL S.R.L. (CUI 34166840)
- Cod CPV
- 79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.521,01 RON
- Valoare atribuită
- 2.521,01 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 12:47
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.521,01 RON
din 2.521,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro