Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de întocmire analiza de risc la securitatea fizica cf hg/301
- Număr anunț
- DA21519356
- Autoritate contractantă
- LICEUL UNITARIAN "JANOS ZSIGMOND" Cluj (CUI 17973491)
- Furnizor / câștigător
- M&M DINAMIC TEAM SOLUTIONS S.R.L. (CUI 34186626)
- Cod CPV
- 71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 12:36
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro