Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET OSB 3 12 MM (2.5X1.25)

Număr anunț
DA23119988
Autoritate contractantă
SC SOCIETATEA DE SERVICII PUBLICE MUNICIPALE BACAU SA (CUI 36886430)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
Cod CPV
44191300-8 · Placi aglomerate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.021 RON
Valoare atribuită
4.021 RON
Data publicării
23.05.2019 15:34
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.021 RON

din 4.021 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.