Ofertă acceptată Cumpărare directă

dezinsectie prin aerosolizaredezinsectie prin pulverizare umeda la sol

Număr anunț
DA21528014
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG.JIU (CUI 4898380)
Furnizor / câștigător
ANETISTAR SRL (CUI RO18090561)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
775,11 RON
Valoare atribuită
775,11 RON
Data publicării
22.10.2018 11:19
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

775,11 RON

din 775,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.