Acasă · Licitații
· Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set surubelnite
- Număr anunț
- DA23117938
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL PITESTI (CUI 4122256)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
- Cod CPV
- 44500000-5 · Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52 RON
- Valoare atribuită
- 52 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 14:14
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
52 RON
din 52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro