Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat

Alimente 18 octombrie

Număr anunț
DA21511135
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02406 Bucuresti (CUI 13978453)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.034,61 RON
Valoare atribuită
9.019,11 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
18.10.2018 15:24
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.019,11 RON

din 9.034,61 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 15,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.