Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRĂRI ÎN VEDEREA OBȚINERII AUTORIZAȚIEI DE SECURITATE LA INCENDIU PENTRU ȘCOALA N. DRAGAN
- Număr anunț
- DA23124764
- Autoritate contractantă
- Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
- Furnizor / câștigător
- DOMICA SRL (CUI RO10125516)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 429.979,41 RON
- Valoare atribuită
- 429.900 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 10:33
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 15:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
429.900 RON
din 429.979,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro