Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere utilaje cu oprator
- Număr anunț
- DA23120198
- Autoritate contractantă
- Comuna Simonesti (CUI 4367710)
- Furnizor / câștigător
- GITA IMPEX SRL (CUI RO6682470)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.000 RON
- Valoare atribuită
- 69.000 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 15:44
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
69.000 RON
din 69.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro