Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Executie lucrari - Amenajarea unui parc de joaca in cadrul Gradinitei Barbosi, comuna Hoceni
- Număr anunț
- DA23119406
- Autoritate contractantă
- Comuna Hoceni (CUI 3394309)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 45212100-7 · Lucrari de constructii de complexe pentru petrecerea timpului liber (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.139,44 RON
- Valoare atribuită
- 135.139,44 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 15:09
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 07:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135.139,44 RON
din 135.139,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro