Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii Control Extern de Calitate 2019 - 3 raportari HIV/Hepatite/HTLV/Syphlis
- Număr anunț
- DA23119220
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SALAJ (CUI 4566429)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI RO23818271)
- Cod CPV
- 85145000-7 · Servicii prestate de laboratoare medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.700 RON
- Valoare atribuită
- 4.700 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 15:02
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 07:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.700 RON
din 4.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro