Ofertă acceptată Cumpărare directă

FLOPAM AGROCONSTRUCT SRL

Număr anunț
DA23116259
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI (CUI 5902730)
Furnizor / câștigător
FLOPAM AGROCONSTRUCT SRL (CUI RO33733067)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.100 RON
Valoare atribuită
39.100 RON
Data publicării
23.05.2019 13:14
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.100 RON

din 39.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.