Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Executie alimentare cu apa si canalizare menajera Sos. Banatului, nr. 2,, Oras Chitila, Ilfov
- Număr anunț
- DA23108291
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
- Furnizor / câștigător
- TUMACO IMPEX SRL (CUI RO5538346)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246.000 RON
- Valoare atribuită
- 246.000 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 08:34
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
246.000 RON
din 246.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro