Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Licenta retail Microsoft Office 2019 Home and Business 32-bit/x64 Medialess P2 (ENGLISH )
- Număr anunț
- DA23120531
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.206,70 RON
- Valoare atribuită
- 6.206,70 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 16:09
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 11:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.206,70 RON
din 6.206,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro