Ofertă acceptată Cumpărare directă

Smirghel granulatie 80 banda

Număr anunț
DA23118719
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
ALFA TRADING GRUP SRL (CUI RO15638350)
Cod CPV
14810000-2 · Produse abrazive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44,50 RON
Valoare atribuită
44,50 RON
Data publicării
23.05.2019 14:43
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44,50 RON

din 44,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.