Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DAB DOWNLIGHT LED PT SLIM 25W NEUTRA - ROTUND APLICAT
- Număr anunț
- DA23126400
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Elena Doamna Iasi (CUI 4701401)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI RO5885051)
- Cod CPV
- 31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.064,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.064,80 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 11:33
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.064,80 RON
din 1.064,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro