Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPAPARE/REFACERE/REPARARE CONDUCTA DE SCURGERE APE MURDARE SI PLUVIALE+ MATERIALE

Număr anunț
DA23120957
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BUCURESTI (CUI 4266065)
Furnizor / câștigător
GTS HAUSTECHNIK SRL (CUI 33079052)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.392 RON
Valoare atribuită
1.392 RON
Data publicării
23.05.2019 17:24
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.392 RON

din 1.392 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.