Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii Training
- Număr anunț
- DA21508763
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- VECTOR RESOURCES S.R.L. (CUI 23292028)
- Cod CPV
- 80310000-0 · Servicii de formare profesionala a tinerilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.680 RON
- Valoare finală
- 19.680 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 13:49
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.