Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat

Combustibil Termic Lichid

Număr anunț
DA21537028
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA BAIA DE CRIS (CUI 4374032)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM SA (CUI RO1590082)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.010 RON
Valoare atribuită
23.870 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
23.10.2018 08:48
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.870 RON

din 24.010 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 140 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.