Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a pompelor, a vanelor, a robinetelor, a containerelor de metal si a masinilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE MASINA DE SPALAT MODEL LM LN130 ELECTRIC 380 V PRO
- Număr anunț
- DA23109508
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
- Cod CPV
- 50500000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor, a vanelor, a robinetelor, a containerelor de metal si a masinilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.697,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.697,50 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 09:27
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.697,50 RON
din 4.697,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro