Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,6% sub estimat

MOTORINA EURO DIESEL

Număr anunț
DA21529885
Autoritate contractantă
COMUNA GLODEANU SARAT (PRIMARIA) (CUI 3724385)
Furnizor / câștigător
SC MCM PETROL SRL SRL (CUI RO14179861)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.090 RON
Valoare atribuită
5.010 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
22.10.2018 12:22
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.010 RON

din 5.090 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.