Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REVIZIE TEHNICA PERIODICA DACIA LOGAN A-2307
- Număr anunț
- DA23119217
- Autoritate contractantă
- R5253314 MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02494
- Furnizor / câștigător
- REDAC SRL (CUI RO11392104)
- Cod CPV
- 50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 518,28 RON
- Valoare atribuită
- 518,28 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 15:02
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
518,28 RON
din 518,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro