Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale electrice

Număr anunț
DA21533542
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
Furnizor / câștigător
APRICOT SRL (CUI RO15169556)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.051,37 RON
Valoare atribuită
1.051,37 RON
Data publicării
22.10.2018 14:26
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.051,37 RON

din 1.051,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.