Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PACHET CONSUMABILE PROIECT COMPLEX CDI 34PCCDI/2018
- Număr anunț
- DA21511929
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
- Cod CPV
- 33141500-5 · Consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 952,28 RON
- Valoare finală
- 952,28 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 16:22
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.