Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lapte consum 3.5 % punga 1 L,Smantana 850 g 20 %
- Număr anunț
- DA21534702
- Autoritate contractantă
- LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
- Furnizor / câștigător
- UNICARM SRL (CUI 6531770)
- Cod CPV
- 15511500-8 · Lapte integral (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190,75 RON
- Valoare atribuită
- 190,75 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 15:07
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 15:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
190,75 RON
din 190,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro