Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DIAZEPAM 10 mg/2ml x 5 fiole,CALCIU LACTIC 500 mg x 20 cpr.,SILIMARINA FORTE EEL 70 mg X 80 compr.
- Număr anunț
- DA21519349
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 296,40 RON
- Valoare atribuită
- 296,40 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 12:36
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 08:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
296,40 RON
din 296,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro