Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASIGURARE DE VIATA GRUP NENOMINAL 30 persoane

Număr anunț
DA23121605
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC COMUNAL TELCIU R.A. (CUI RO25327840)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI RO6291812)
Cod CPV
66511000-5 · Servicii de asigurare de viata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.671,49 RON
Valoare atribuită
2.671,49 RON
Data publicării
24.05.2019 08:14
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.671,49 RON

din 2.671,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.