Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Abonament actualizare Indaco Lege5 Desktop STANDARD retea 51-100 + 5 conturi Lege5 Online
- Număr anunț
- DA23120315
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI RO8296093)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI RO6410158)
- Cod CPV
- 75111200-9 · Servicii legislative (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 541,60 RON
- Valoare finală
- 541,60 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 15:51
- Data finalizării
- 24.05.2019 16:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.