Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Convector electric Tesy CN03 200 EIS WI-FI 2000 W - cu control prin internet
- Număr anunț
- DA21536190
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Furnizor / câștigător
- ASALT SRL (CUI RO140470)
- Cod CPV
- 39715240-1 · Aparate electrice de incalzire ambientala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 453,78 RON
- Valoare atribuită
- 453,78 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 08:01
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 10:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
453,78 RON
din 453,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro