Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DIALIZOR FX 60- 14H (MODEL)
- Număr anunț
- DA21533222
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO29589509)
- Cod CPV
- 33181520-3 · Consumabile pentru dializa renala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.100 RON
- Valoare atribuită
- 5.100 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 14:16
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.100 RON
din 5.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro