Ofertă acceptată
Cumpărare directă
140G ARO BR TOP TRI SMANTANA
- Număr anunț
- DA21535997
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TIMISOARA (CUI 4605587)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157,20 RON
- Valoare atribuită
- 157,20 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 07:32
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
157,20 RON
din 157,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro